Autofólie


KOMFORT A BEZPEČNOSŤ

Maximálny komfort Aj v časoch sériového a bohatého klimatického vybavenia je tepelná a cloniaca ochrana, ktoré vysokohodnotné protislnenčné fólie docieľujú, jasne citeľná.

Maximálna bezpečnosť V prípade nehody je účinok viazania črepín našich autofólií veľmi podstatné bezpečnostné plus, predovšetkým pre deti v zóne zadného sedadla.

Popri nepríjemnom tepelnom žiarení, je agresívne UV žiarenie zdraviu škodlivé - s účinkami od slnečného úpalu až k potencionálnej rakovine kože – tieniace systémy, ktoré sú na UV Standard 801 vyskúšané, ponúkajú bezpečnú slnečnú ochranu. Preto: BRUXSAFOL-autofólie sa postarajú o optimálnu zdravú klímu v aute s ochranným faktorom 80!

Perfektná montáž

Okná auta sú všeobecne viac alebo menej klenuté a majú niekedy veľmi zložité tvary . Profesionál na fólie má preto na každý montážny problém pripravenú optimálnu inštalačnú techniku. Pretože, aký by bol osoh aj z tej najlepšej fólie bez absolútne profesionálnej montáže?

BRUXSAFOL automobilové fólie ponúkajú výlučne autorizované montážne firmy. Len tak môže byť zaručená optimálna funkcia a vzhľad - bez pľuzgierov, škrabancov a prasklín. Funkcia vyhrievaného zadného okna nie je fóliou ovplyvnená. Samozrejme, všetky typy fólií majú všeobecné typové schválenie Ministerstva dopravy SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Prečo autofólie?

Slnko = teplo. Moderné automobily sa vyznačujú veľkoryso dimenzovanými sklenenými plochami. To má určite početné výhody ( veľa svetla, dobrý výhľad atď.), ale pri silnom slnečnom žiarení prichádzajú do popredia „potiace“ nevýhody. Automobil sa stáva veľmi rýchlo saunou na kolesách, vnútorná teplota stúpa – špeciálne po dlhšom parkovaní, resp. státí.

BRUXSAFOL – autofólie efektívne chránia pred silným prehriatím vnútorného priestoru, pred oslnením a UV žiarením.


Agresívne UV žiarenie je čiastočne zodpovedné za predčasné vyblednutie plastových dielov a textílií. Je tiež dobre známe, že príliš veľa UV- A žiarenia podporuje vznik rakoviny kože Naše automobilové fólie najnovšej generácie filtrujú – podľa typu – veľkú časť tepelnej energie zodpovednej za vyhriatie a až 99,9% škodlivého ultrafialového spektra z prichádzajúceho slnečného svetla.

Doprajte si tento Komfort-Plus!

Ktoré fólie na aký účel?

NR-SUPREME – Tónovacie fólie
HP-SUPREME – fólie ochraňujúce pred teplom
HP-Quantum – Zrkadlová fólia
ULTRA-PERFORMANCE – Ultimatívna fólia

NR Smoke NR Supreme HP Supreme Quantum Titanium X-Treme Color Ultra Performance
NR Smoke 5 NRSupreme 8 HPSupreme 4 Quantum 14 Titanium 165 CHARCOAL 5 UP 75 hc
NR Nero 5 NRSupreme 15 HPSupreme 16 Quantum 15 Titanium 300 CHARCOAL 6
NRSupreme 28 HPSupreme 22 Quantum 16 Titanium 400 Gradation BLACK-SILVER
NRSupreme 40 HPSupreme 35 Quantum 25 Titanium 600 BL 35 hc
RED 5 hc
GR 35 hc


SITE DESIGNED BY Vladimír Szombath